Drenaże, odwodnienia oraz izolacje budynków.

Inż. Łukasz Sopicki

Firma – usługi z zakresu drenażu, odwodnień, budowy sieci hydrotechnicznych.

Firma – Opis zakresu działalności i prowadzonych usług.

 Działalność firmy wynikła z zapotrzebowania rynku na usługi z zakresu – drenaż, odwodnienia, odprowadzenie wód deszczowych i gruntowych.

Prowadząc usługi z zakresu brukarstwa (układania kostki brukowej) napotykaliśmy z problemem odprowadzenia wód gruntowych, celem profesjonalnej realizacji zleceń. 

Podpowierzchniowe cieki wodne z czasem potrafią uszkodzić a nawet kompletnie zniszczyć tereny nie poddane utwardzeniu gruntu.

Zaplecze sprzętowe oraz przygotowanie teoretyczne ułatwiają prace w zakresie odprowadzenia wód gruntowych, cieków wodnych.Prace odprowadzania wody z rynien podczas układania kostki brukowej - Kęty

 

Ze względu na pozytywne opinie oraz zamówienia z tak zwanego polecenia naszej firmie przybywa coraz więcej zleceń, a w związku z tym nasza baza sprzętowa rozbudowuje się. 

Inwestycję w zaplecze sprzętowe i szkolenia dla załogi mają na celu stworzenia zespołu  w pełni profesjonalnego, znającego swój fach i metodykę pracy przy systemach odwadniających, instalacjach hydrotechnicznych.

 

Główne nasze zlecenia to prace przy nowo-powstałych obiektach (coraz częściej spotykamy się ze świadomością kontrahentów dotyczących wiedzy na temat destrukcyjnych możliwości jakie niesie woda).

Izolacje poziome, pionowe oraz środki techniczne pozwalające na odprowadzenie wody od budynków w znaczny sposób pozwalają na bezawaryjną i długowieczne użytkowanie budowli.

Staramy się w sposób ciągły i na bieżąco śledzić wszelkie nowatorskie rozwiązania pozwalające na skuteczność i obniżenie kosztów przedsięwzięć mających na celu ograniczenie negatywnego wpływu wody na obiekt.

Realizujemy również usługi korygujące, dotychczas istniejących sieci drenażowych, kanalizacyjnych, które funkcjonują w sposób nieprawidłowy, bądź przez niewłaściwe ich wykonanie, lub też uszkodzone, „nadgryzione” zębem czasu.

W przypadku dużych zleceń część prac zlecamy podwykonawcom oraz korzystamy z wynajętego ciężkiego oraz specjalistycznego sprzętu budowlanego.

 Na wykonane prace wystawiamy faktury VAT oraz udzielamy gwarancji na cały zakres zrealizowanych przez nas robót.

 Zapraszamy do dzielenia się problematyką oraz spostrzeżeniami, napotkanymi w trakcie budowy nowych obiektów, jak również tych istniejących od dawna. Nasza aura w ostatnich latach mocno "testuje"nasze instalacje odprowadzenia wody.

Po zakończonych pracach związanych z drenażem, odprowadzeniem wód deszczowych, polecamy Państwu usługi z zakresu zagospodarowania terenu:

brukarstwo

brukarstwo Andrychów, Wadowice, Kęty - Sopicki

zakladanie oraz koszenie trawników

koszenie trawników, Andrychów, Wadowice, Kęty, małopolskie

Postaw na doświadczenie i kwalifikacje naszego zespołu.

One Response to Firma – usługi z zakresu drenażu, odwodnień, budowy sieci hydrotechnicznych.